Pro-Ject Debut PRO

Pro-Ject Debut PRO gramofon z wkładką (Pick it Pro), ramię 8.6”, carbon-aluminium, talerz z aluminium z wytłumieniem, chassis z MDF, ręcznie malowane (8 warstw), pozłacane gniazda sygnałowe RCA

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • 3 490,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Szybka płatność - Przelewy24, Pobranie u kuriera, Kartą w paczkomacie

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Audio-Lubin.pl

Poniedziałek -Piątek

w godz. 9.00 - 15.30

tel. 798 338 931

sklep@audio-lubin.pl

Konto do wpłat mBank:
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od nadania. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt.

2 lata gwarancji polskiego dystrybutora

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Pro-Ject Debut PRO - gramofon z wkładką (Pick it Pro)

 

Gramofon czerpie z doświadczeń nabytych podczas swej 30-letniej historii projektowania i produkcji gramofonów analogowych.
Nowoczesne technologie obróbki, odpowiednio dobrane materiały, przemyślany projekt pozwoliły na wyprodukowanie tego wyjątkowego gramofonu, najbardziej audiofilskiego DEBUTa w historii. Całość jest wyprodukowana w Europie, przez ludzi, dla których gramofony analogowe są prawdziwą pasją.

 

Pro-Ject Debut PRO gramofon analogowy

 

Debiut PRO wnosi zupełnie nowy design do gramofonów Pro-Jecta. Audiofilski gramofon przekonuje pod każdym względem – nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim dźwiękowo.

Precyzyjnie frezowane części CNC są idealnie dopasowane optycznie i prowadzą Debut PRO do nowoczesnego, prostego, eleganckiego i niespotykanego designu. Niklowane wykończenie wszystkich tych elementów aluminiowych zapewnia twardą, odporną powierzchnię. Proces ten umożliwia nam produkcję bardzo wysokiej jakości i zrównoważonych komponentów oraz unikanie tworzyw sztucznych i podobnych materiałów, które z czasem starzeją się i, co ważniejsze, obniżają jakość dźwięku.Pro-Ject Debut PRO gramofon analogowy blackŁożysko ramienia to zupełnie nowa konstrukcja. Precyzyjnie wykonane CNC z jednego bloku aluminium, możesz zobaczyć wszystkie etapy produkcji. Ostatnim krokiem jest nałożenie na niego niklowanego wykończenia. Zwiększy to sztywność łożyska, zapewniając swobodny i płynny ruch ramienia oraz precyzyjne śledzenie bez pogorszenia wyglądu lub funkcji materiału.

 

 

Pro-Ject Debut PRO gramofon analogowy

 

Elektronicznie regulowany silnik synchroniczny napędza talerz i gwarantuje najdokładniejsze i najbardziej stabilne prędkości. Z łatwością przełączać się można między nimi za pomocą przełącznika. Dzięki dostarczonemu okrągłemu pasowi na 78 obrotów na minutę można również słuchać swoich płyt szelakowych.

Gramofon wyposażony jest w jednoczęściowe ramię typu sandwich z włókna węglowego i aluminium. Warstwa węglowa nadaje ramieniu wysoki stopień sztywności, a wewnętrzna rura aluminiowa przejmuje tłumienie ramienia. To sprawia, że ​​ramię idealnie nadaje się do modernizacji za pomocą wkładek MC z wyższej półki!

 

 

Nowy talerz Debut PRO jest pierwszym w każdym gramofonie Pro-Jecta. Posiada wycięcie dla wytwórni płytowej i razem z naszym Record Puck PRO (dostępnym osobno) ciężar krążka dociska go mocno do talerza. Talerz z odlewanego ciśnieniowo aluminium został przerobiony i precyzyjnie wyważony w dodatkowym kroku, aby uzyskać równomiernie obracający się talerz. Jest antymagnetyczny, dzięki czemu wkładki MC działają poprawnie. Zanurz się głęboko w rozległą ścieżkę ulepszeń, którą ma do zaoferowania Debiut PRO!

Antymagnetyczny ciężki aluminiowy talerz ma wewnątrz pierścień wykonany z TPE (termoplastycznego elastomeru), który pomaga wytłumić wszelkie rezonanse i minimalizuje kołysanie i trzepotanie. Nasz dostępny osobno Record Puck PRO zapewnia dodatkowy poziom tłumienia i stabilności, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem do Debut PRO.

 

Pro-Ject Debut PRO gramofon analogowy

 

Zaprojektowana podstawa ramienia pozwala na regulację zarówno azymutu, jak i pionowego kąta śledzenia (VTA). Wysokość ramienia można płynnie regulować, poluzowując dwie śruby dociskowe. Te ustawienia dają możliwość dostosowania ramienia do zmian wysokości, pozwalając na użycie różnych mat gramofonowych lub innych wkładek, aby zawsze uzyskać najlepszą jakość dźwięku. Ustawienie i eksperymentowanie z VTA i azymutem ma kluczowe znaczenie dla wydobycia z wkładek każdego kawałka wydajności.

 

Pro-Ject Debut PRO gramofon analogowy

 

Funkcje gramofonu:

Żywy i solidny dźwięk

Idealne połączenie komponentów jest kluczem do uzyskania wspaniałego brzmienia Pick it PRO.

 

Zrównoważone komponenty

Niklowane wykończenie elementów aluminiowych zapewnia twardą, odporną powierzchnię.

 

Hybrydowe ramię

To super sztywne i wyjątkowo wytłumione ramię zapewnia doskonałe śledzenie rowka płyty.

 

W pełni regulowany

Debiut PRO jest wyposażony w w pełni regulowany azymut i VTA. Oferuje możliwość modyfikowania gramofonu tak, jak chcesz.

 

Wysoka precyzja sterowania silnikiem 33/45/78 obr/min

Precyzyjnie sterowana elektronicznie prędkość gwarantuje najdokładniejsze i najbardziej stabilne prędkości. Łatwa zmiana prędkości za pomocą przełącznika.

 

Kompletny nowy projekt

Precyzyjnie frezowane CNC i niklowane części łożyska ramienia są całkowicie nowe, zaprojektowane specjalnie dla PRO.

 

TPE tłumione i antymagnetyczne

Ciężki aluminiowy talerz ma wewnątrz pierścień wykonany z TPE (termoplastycznego elastomeru), który pomaga wytłumić wszelkie rezonanse, a tym samym zminimalizować kołysanie i trzepotanie.

 

Wytłumiona i regulowana wysokość

Trzy aluminiowe, tłumione nóżki z regulacją wysokości gwarantują idealną podstawę i znacznie zmniejszają ryzyko sprzężeń akustycznych.

 

Specyfikacja produktu:

 • Prędkość: 33,45 /(78) (elektroniczna zmiana)
 • Napęd: paskowy
 • Talerz: 300mm, odlew z aluminium, wytłumieniem z TPE oraz matą z filcu
 • Łożysko talerza: precyzyjna oś ze stali nierdzewnej w tulei z brązu
 • Wow&flutter: 33: +/-0,16%; 45: +/-0,14%
 • Kołysanie obrotów: 33: +/-0,40%; 45: +/-0,50%
 • Sygnał do szumu: 68dB
 • Ramię: 8.6”, jeden kawałek carbon-auluminium
 • Efektywna długość/masa ramienia: 218,5mm/10g
 • Overhang: 18,5mm
 • Pobór prądu: 4W/0W w trybie czuwania
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 415 x 113 x 320 mm
 • Waga (netto): 6 kg
 • Akcesoria: zasilacz 15V/0,8A DC, pokrywa, okrągły pasek dla prędkości 78 RPM, adaptor do płyt 7”, przewód sygnałowy

 

Pro-Ject Debut PRO gramofon analogowy back

 

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na darmowe raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

ML
Marek Ledwoń
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

solidna konstrukcja, bardzo dobrej jakości podzespoły, klarowny dźwięk, design, wykonanie, nie ma w nim niepotrzebnych bajerów, to wszystko sprawia, że to bardzo dobrej jakości gramofon.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.