O firmie

Stereo i kino domowe to nasza pasja .... i sposób na życie.

Witam wszystkich, którzy odwiedzili naszą stronę internetową specjalizującą się w doradztwie, sprzedaży , dostawie i uruchamianiu domowych systemów audio video. 2 głośniki, 5 głośników, 7 ... i więcej :) to nasza specjalizacja. Większość klientów chce słuchać muzyki / oglądać filmy i telewizję na dobrym sprzęcie. Jedni decydują się na dwa dobre głośniki. Inni na więcej. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Dla nas najważniejsze jest byś nie wydał pieniędzy na darmo

Ze sprzętem audio video związani jesteśmy już od 2007 roku. Staramy się doradzać, by jak najmniejszym kosztem spełnić Państwa oczekiwania w zakresie dostarczenia emocji i rozrywki. 

W chwili obecnej posiadamy sklep internetowy https://audio-lubin.pl/  oraz biuro obsługi odbiorów internetowych przy ulicy Grabowej 25 , Lubin.

Systemy instalacyjne, rozwiązania bezprzewodowe czy głośniki podtynkowe to produkty z którymi również stykamy się na co dzień. 

 

 

TAK, jesteśmy kontynuacją sklepu Systemy.kina.domowego.pl.

Chcąc się cały czas rozwijać, zmieniliśmy sklep internetowy na nowszy. Oferowaliśmy i nadal oferujemy produkty z zakresu dobrego stereo i kina domowego - stąd też zmiana nazwy na bardziej uniwersalną i prostą do odczytania = Audio Lubin.

W ten sposób łączymy elementy : STEREO, KINO DOMOWE oraz LUBIN.

 

Nieco historii....

Właściciel firmy:

Piotr Pabian - doświadczenie w doradztwie, sprzedaży, montażu oraz kalibracji kina domowego, wiedza z zakresu automatyki oraz sterowania, znajomość systemów "inteligentnego domu", wiedza z zakresu napięć do 1kV, wiedza z systemów alarmowych ....... ; wykształcenie: elektronika ogólna w szkole średniej, na studiach informatyka; od zawsze zainteresowanie nowymi technologiami; kilkadziesiąt szkoleń z zakresu AV, w branży ściśle od 2007 roku.

 

Szkolenia z których udało się zdobyć zdjęcia :)

 

7

Szkolenie z produktów marki Cambridge Audio.

 

2

Omówienie najnowszych rozwiązań Triangle Industries S.A.S z Nicolasem Serra

 

1

Wrzesień jak co roku :). Szkolenie produktowe Arcam, WireWorld, Chord, Cambridge Audio, Monitor Audio... Nowości, nowości, nowości. Odsłuchy, certyfikaty ... wiedza połączona z miło spędzonym czasem.

 

4

Lipiec 2011 . Nowa seria kolumn głośnikowych Dynaudio o nazwie Focus. Szkolenie produktowe połączone z odsłuchami ....

 

I tak można by jeszcze trochę :)