Gwarancja przedłużona przez EasyProtect

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej gwarancji autoryzowanego serwisu z pełnymi prawami.

Jeżeli chcesz przedłużyć gwarancję o kolejne lata wybierz odpowiednią dla Ciebie wersję. Wykupujesz przedłużenie gwarancji w tych samych autoryzowanych serwisach co gwarancja przez pierwsze dwa lata. Na tych samych zasadach.

Jest absolutnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stanowiącym doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie branży sprzętu Electro w zakresie opieki serwisowej i dodatkowej ochrony sprzętu.

Przedłużenie gwarancji ma charakter asekuracji sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną, czyli po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.

Konkretne przykłady:

- 2 lata gwarancji standardowej. Dokupujesz 3 lata gwarancji przez Easy Protect. Razem masz 5 lat gwarancji serwisu autoryzowanego.

- 2 lata gwarancji standardowej. Miałeś możliwość i przedłużyłeś gwarancję jeszcze o rok po rejestracji sprzętu. Dokupujesz np. 2 lata gwarancji przez Easy Protect. Razem masz 5 lat gwarancji serwisu autoryzowanego.

- 2 lata gwarancji standardowej. Miałeś możliwość i przedłużyłeś gwarancję jeszcze o 3 lata po rejestracji sprzętu. Dokupujesz np. 3 lata gwarancji przez Easy Protect. Razem masz 8 lat gwarancji serwisu autoryzowanego.

 

To nie tylko zabezpieczenie Twojego sprzętu audio. Łatwiej sprzedać sprzęt kilkuletni jeszcze na gwarancji. Wydatek nie tylko się zwróci za kilka lat, ale ułatwi Ci życie przy sprzedaży.

 

EasyProtect® Przedłużona Gwarancja to również idealne rozwiązanie dla podmiotów realizujących dostawę sprzętu elektronicznego w ramach przetargów i zamówień publicznych, gdzie jednym z istotniejszych kryteriów stanowi okres gwarancji.

gwarancja-przedłuzona

 

gwarancja-przedłuzona-2

 

gwarancja-przedłuzona-3