Radia to najnowocześniejsze urzadzenia firmy Arcam

28-05-2024

Pięć nowych modeli do wyboru.

Arcam istnieje z jednego prostego powodu: aby wnieść do życia ludzi możliwie najlepszy dźwięk, zarówno z filmów, jak i ulubionej muzyki. Zależy nam na projektowaniu produktów, które są w stanie zapewnić jakość dźwięku tak realistyczną, że łączy Cię prosto z sercem muzyki i przenosi w świat filmów.

Muzyka jest wspaniałą formą sztuki. Już nasz pierwszy wzmacniacz zintegrowany z 1976 roku był przykładem naszego zaangażowania i wytrwałości w dążeniu do tego, aby była ona przekazywana w jak najlepszy sposób. Również nasze odtwarzacze Compact Disc były przykładami na to, że format cyfrowy może być muzykalny i wciągający. Wraz z nadejściem ery plików i streamingu byliśmy więc przygotowani na to, aby zaoferować naszym klientom to, co w nich najlepszego, przy łatwej, intuicyjnej obsłudze.


Arcam jest innowacyjną firmą, która proponuje wyłącznie najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Na potrzeby kina domowego opracowaliśmy od podstaw w Wielkiej Brytanii własne odtwarzacze DVD, a ostatnio odtwarzacze Blu-ray. Skorzystaliśmy przy tym z naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu amplitunerów AV po to, aby mieć pewność, że będą z równym zaangażowaniem odtwarzały zarówno muzykę, jak i filmy, gwarantując lepszą jakość obrazu i dźwięku niż produkty innych marek.

ARCAM A25 jest najlepiej brzmiącym i najlepiej wyposażonym wzmacniaczem w serii Radia. Widoczne na zewnątrz luksusowe wykończenie jest odbiciem wspaniałego dźwięku, jakiego możemy od niego oczekiwać.

Osiągnęliśmy to opracowując 5. generację wzmacniaczy pracujących w klasie G. Możesz się po nich spodziewać najwyższej jakości dźwięku oraz wyjątkowej dynamiki z konstrukcji, która zawsze była najlepszą i najbardziej wydajną klasą pracy stopni końcowych. Pod kątem tego projektu przeanalizowaliśmy i wypróbowaliśmy nowe komponenty i materiały – wszystko po to, żeby zapewnić najlepszy możliwy dźwięk.

Bogate wyposażenie obejmuje wejście USB-C do którego można podłączyć laptop – czy to będzie PC, MAC czy Raspberry Pi. A25 oferuje bezprzewodowy przesył sygnału przez Bluetooth, działający w oparciu o technologię Qualcomm AptX Adaptive, umożliwiającą przesył sygnału o rozdzielczości do 24 bitów. Dzięki temu mamy pewność, że odtworzymy sygnał audio w możliwie najlepszy sposób, bez względu na to, z jakiego źródła korzystamy. Do wzmacniacza możemy podłączyć również słuchawki Bluetooth i rozkoszować się ulubioną muzyką nie przeszkadzając swoim najbliższym.

ARCAM A15 to prawdziwa potęga, dysponująca mocą wyjściową 80 W na kanał. To wzmacniacz idealny do słuchania muzyki z głośnikami wolnostojącymi, w większych pomieszczeniach i przy bardziej żywiołowym materiale muzycznym.

Litera „A” w ARCAM oznacza wzmocnienie (Amplification) – to jest nasza podstawowa umiejętność. A15 jest najnowszym wzmacniaczem w naszej 45-letniej historii, rozpoczętej w 1976 roku modelem A&R Cambridge A60. Pod kątem tego projektu przeanalizowaliśmy i wypróbowaliśmy nowe komponenty i materiały – wszystko po to, żeby zapewnić najlepszy możliwy dźwięk.

ARCAM A5 został stworzony z myślą o połączeniu Cię z Twoją muzyką na intymnym poziomie.Postawiliśmy na uniwersalność, prostotę obsługi i wysoką jakość dzwięku.

Wysublimowana muzykalność + bogate wyposażenie = Twój topowy system audio

ARCAM ST5 jest wysokiej klasy streamerem, przeznaczonym do współpracy z naszymi wzmacniaczami zintegrowanymi z serii Radia. Aby ułatwić ich współpracę w ST5 zastosowano sterowanie systemowe, dzięki któremu te dwa komponenty pracują jakby były całością. Także dźwiękowo takie połączenie jest najlepszym wyborem, ponieważ podzespoły wzmacniacza i streamera są od siebie izolowane oraz mają osobne zasilanie. ST5 jest bogato wyposażony, dzięki czemu można nim sterować z dowolnego telefonu lub tabletu i odtwarzać muzykę z dowolnego serwisu streamingowego. Podłącz ST5 do swojej sieci domowej przez Wi-Fi albo za pomocą kabla Ethernet, aby od razu odtwarzać muzykę przez Apple Airplay2 lub Google Chromecast.

ST5 odtwarza muzykę bezpośrednio poprzez Spotify Connect oraz Tidal Connect, a dla zaawansowanych użytkowników oferuje odtwarzanie za pomocą systemu Roon – streamer posada certyfikat Roon Ready. Sygnał ze wszystkich źródeł jest dostępny na wyjściach analogowych i dekodowany jest w przetworniku hi-res ESS ES9018, oferującym minimalizację jittera, a co za tym idzie perfekcyjny dźwięk.

ARCAM CD5 został stworzony z myślą o połączeniu Cię z Twoją muzyką na intymnym poziomie korzystając z płyt Compact Disc. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z dźwiękiem.

ARCAM był pionierem w budowie odtwarzaczy CD już od momentu powstania tego formatu. Swoją przygodę z nim rozpoczął w roku 1986 od modelu Delta 70, który był w całości naszym własnym opracowaniem. Doświadczenie, które zdobyliśmy od tamtej pory w projektowaniu i produkcji najwyższej klasy odtwarzaczy pozwoliło nam zaprojektować CD5. Pod kątem tego projektu przeanalizowaliśmy i wypróbowaliśmy nowe komponenty i materiały – wszystko po to, żeby uzyskać najlepszy możliwy dźwięk.

Odtwarzacz umożliwia odsłuch nie tylko płyt CD, ale i plików hi-res, w tym płyt z plikami FLAC oraz WAV, jak również dekodowanie sygnału z nośników USB.

 

 

 

 

Polecane produkty

Dali Oberon 5

Dali Oberon 5

Kolumny podstawkowe o konstrukcji 2-drożnej, bass reflex z tyłu, impedancja nominalna 6Ω, rekomendowana moc wzmacniacza: 30 - 150 W....
Klipsch RP-6000F II walnut

Klipsch RP-6000F II walnut

Klipsch RP-6000F II walnut kolumny podłogowe, moc krótkotrwała/długotrwała 500W/125W, bass reflex port TRACTRIX® umieszczony na tylne ścianc...
Pylon Audio Diamond Monitor 15 + GRATIS

Pylon Audio Diamond Monitor 15 + GRATIS

Pylon Audio Diamond Monitor 15 kolumny podstawkowe z bass reflex z tyłu obudowy, pasmo przenoszenia: 48 Hz - 20 kHz, moc nominalna: 60 W, mo...