Przedstawiamy najnowsze amplitunery AV firmy Pioneer.

17-05-2024

Niesamowite doświadczenie i przystępna cena modeli; AVR VSX-535 i VSX-835.

Pioneer® ogłosił wprowadzenie na rynek zupełnie nowych 5.2-kanałowych amplitunerów AVR VSX-535 i 7.2-kanałowych amplitunerów VSX-835 – dwa niesamowite domowe systemy audio Dolby Atmos® wyposażone w najnowszą technologię dla streamerów i miłośników kina domowego.

Wykorzystując przełomową technologię w celu wyniesienia dźwięku poza sferę filmów i telewizji, Dolby Atmos Music umożliwia twórcom muzycznym produkcję i miksowanie elementów dźwięku przestrzennego w celu uzyskania bardziej urzekających wrażeń. Amplitunery audio/wideo Pioneer to jedne z pierwszych domowych amplitunerów AVR odtwarzających zawartość Dolby Atmos przez wejście HDMI z Twoich ulubionych urządzeń do transmisji strumieniowej. Dolby Atmos® Height Virtualizer: pozwala doświadczyć wszechogarniających efektów wirtualnej wysokości bez konieczności stosowania dodatkowych głośników surround lub wysokich.

Dzięki technologii Dolby Atmos modele VSX-535 i VSX-835 odtwarzają dźwięk obiektowy w postaci zakrzywionych i realistycznych, trójwymiarowych efektów nad głową.

Udoskonalony IMAX: dostępny tylko w modelu VSX-835, możesz cieszyć się potężnym obrazem i dźwiękiem 4K HDR dzięki treściom zremasterowanym cyfrowo IMAX, zgodnie z zamierzeniami twórcy filmu. Tryb rozszerzony IMAX firmy Pioneer jest skrupulatnie zoptymalizowany do odtwarzania cyfrowo zremasterowanej zawartości, zapewniając najlepsze wrażenia podczas oglądania i słuchania. DTS:X: Funkcja DTS:X, dostępna tylko w VSX-835, automatycznie dostosowuje dźwięk do istniejących kanałów i konfiguracji głośników, więc nie jest wymagany żaden określony układ głośników. DTS Virtual:X dodaje niuansowy, trójwymiarowy dźwięk bez głośników wysokich i tylnych.

Advanced Sound Retriever, przywraca skompresowany dźwięk (taki jak WMA, AAC i MP3) do ich oryginalnej, bezstratnej jakości, tworząc nowe sygnały w celu przywrócenia drobnych szczegółów pominiętych w procesie kompresji. HDMI 2.1a z 8K: HDMI 2.1a obsługuje szereg wyższych rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania, w tym 8K60 i 4K120, a także formaty Dynamic HDR. W połączeniu z 60 Hz.

Częstotliwość odświeżania umożliwia płynne i ostre oglądanie treści przy dużej prędkości, a złącze HDMI 2.1a z rozdzielczością 8K gwarantuje, że Twój system będzie gotowy na najczystszy dostępny obraz. Dolby Vision i HDR10+: Pożegnaj rozmyty obraz i matowe kolory. Te nowe amplitunery AVR firmy Pioneer wykorzystują technologię Dolby Vision i HDR10+, która poprawia jakość Twoich ulubionych treści, zapewniając ostry, wyraźny obraz i dynamiczne kolory bezpośrednio w Twoim salonie. MCACC: Automatyczne dostrajanie pomieszczenia, (Multi-Channel Acoustic Calibration System) wykorzystuje niestandardowy mikrofon do automatycznej kompensacji różnic w wielkości, poziomie i odległości głośników oraz wyrównuje reakcję, dzięki czemu otrzymujesz równomierny dźwięk.

Zaprojektowany w oparciu o najnowszą technologię dla streamerów i miłośników kina domowego, VSX-535 obsługuje funkcje Dolby Atmos®, 8K/4K Ultra HD, strumieniowanie Bluetooth® i nie tylko. Podnieś poziom swoich programów, gier i filmów dzięki niesamowitej wydajności w konfiguracjach głośników do konfiguracji 5.2 lub 3.2.2, idealnie skalibrowanych do Twojej przestrzeni dzięki naszemu opatentowanemu oprogramowaniu MCACC Auto Room Tuning.