Yamaha R-S202D

Yamaha R-S202D amplituner stereo z Bluetooth oraz cyfrowym tunerem DAB+.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Yamaha
  • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
    Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Audio-Lubin.pl

Poniedziałek -Piątek

w godz. 9.00 - 15.30

tel. 798 338 931

sklep@audio-lubin.pl

Konto do wpłat mBank:
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od nadania. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt.

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Amplituner stereo Yamaha R-S202D

 

Amplituner stereo Yamaha R-S202D to model, który zapewnia bardzo łatwy i szybki dostęp do muzyki. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM i cyfrowy DAB+ oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Komponenty, które znalazły się wewnątrz obudowy gwarantują wysoką jakość dźwięku, a dwie pary złączy głośnikowych umożliwiają nagłośnienie nawet dwóch pomieszczeń.

Yamaha R-S202D amplituner stereo

 

Wysoka jakość dźwięku Yamaha, stworzona dzięki bogatemu doświadczeniu i tradycji oraz zaawansowanej wiedzy technologicznej

Yamaha, z długą historią 125 lat jako producent instrumentów muzycznych, cieszy się również dobrą reputacją w dziedzinie komponentów HiFi. R-S202D powstał dzięki wykorzystaniu tego bogatego doświadczenia i zaawansowanej wiedzy technologicznej. Oparty na koncepcji „Natural Sound”, do odtwarzania całej muzyki tak, jak brzmi naprawdę, i zbudowany ze skrupulatną starannością od projektowania obwodów po podstawową produkcję dźwięku, mimo że model podstawowy odtwarza wysoką jakość dźwięku i bogate muzycznie brzmienie.


Wysoka moc wyjściowa 2x100 W i konstrukcja obwodu o wysokiej jakości dźwięku

R-S202D, o mocy 2x100 W, przewyższającej swoją klasę, ma konstrukcję o wysokiej jakości dźwięku, która minimalizuje długość tras sygnałowych i optymalizuje układ obwodu. Umieszczenie transformatora mocy w pobliżu obwodu wzmacniacza mocy zmniejsza utratę mocy, jednocześnie poprawiając szczytową wydajność zasilania, aby umożliwić wysoką głośność wyjściową. Uziemienie sygnału i uziemienie zasilania są połączone w jednym punkcie, co eliminuje wzajemne zakłócenia, aby uzyskać wyższy stosunek sygnału do szumu. Rezultatem jest dźwięk pełen klarowności i poczucia otwartości.

 

Zgodność z technologią Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania muzyki

 

R-S202D zapewnia funkcjonalność Bluetooth, umożliwiając łatwe bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfonów i innych urządzeń. Użyj wyświetlacza w telefonie, aby wybrać utwory ze swojej biblioteki i posłuchać, jak grają z pełną mocą i jakością dźwięku swojego systemu audio.

 

Yamaha R-S202D amplituner stereofoniczny

 

Ciesz się radiem cyfrowym z tunera DAB / DAB +

 

DAB i DAB + to formaty Digital Audio Broadcasting, które oferują duży wybór stacji radiowych o wysokiej jakości dźwięku. Inne korzyści obejmują automatyczne dostrajanie do dostępnych stacji z listą do wyboru oraz wyświetlanie informacji, takich jak nazwa stacji. Można zaprogramować 40 stacji DAB / DAB +.

Prosty i wyrafinowany design

 

R-S202D dziedziczy prosty i wyrafinowany styl projektowania, z którego słynie dźwięk Yamaha HiFi. Dzięki eleganckiemu wykończeniu linii włosów pięknie harmonizuje z innymi urządzeniami audio HiFi. Przyciski operacyjne i pokrętła głośności również pokazują nasze przywiązanie do prostoty i łatwości użytkowania.

Selektor głośników i gniazda głośnikowe dla dwóch systemów

 

Amplituner umożliwia podłączenie dwóch zestawów głośników, ponieważ został wyposażony w zaciski głośnikowe dla dwóch systemów, a selektor głośników ułatwia przełączanie między wyjściami głośnikowymi, umożliwiając słyszenie dźwięku z jednego systemu głośników (A lub B) lub z obu (A + B).

 

Yamaha R-S202D back

 

Oszczędzanie energii

Funkcja zarządzania energią automatycznie odcina zasilanie (przełącza w tryb czuwania), gdy odbiornik nie jest używany przez dłuższy czas. Można go ustawić na 2, 4, 8 lub 12 godzin lub wyłączyć. Ponadto pobór mocy w trybie czuwania wynosi tylko 0,5 W, co zapewnia dobrą oszczędność energii.

 

Specyfikacja techniczna:

Moc wyjściowa: 2 x 140 W
Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 100 kHz
Stosunek sygnał/szum: 100 dB
Zniekształcenia THD: 0.2 %
Zakresy radiowe: AM, DAB, FM
Wejścia analogowe: RCA
Wejście gramofonowe: Nie
Wyjścia: RCa
Wyjście słuchawkowe: Tak
Certyfikat DLNA: Nie
Radio internetowe: Nie
Bezprzewodowy streaming: Bluetooth
Tryb GAPLESS (bez pauz): Nie
Sterowanie aplikacją: Nie
WiFi: Nie
FLAC, WAV 192/24: Nie
Bluetooth: Tak
Tryb Pure Direct: Nie
Korekcja tonów: Tak
Pilot: Tak
Głośniki A/B: Tak
Pobór mocy (standby): 0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm: 435 x 141 x 322
Waga kg: 6,7Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na darmowe raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.