Yamaha R-N303D

Yamaha R-N303D jest zaawansowanym sieciowym amplitunerem stereo, bogato wyposażonym zarówno w nowoczesne technologie jak i klasyczne rozwiązania gwarantujące świetny dźwięk.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Yamaha
  • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
    Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Audio-Lubin.pl

Poniedziałek -Piątek

w godz. 9.00 - 15.30

tel. 798 338 931

sklep@audio-lubin.pl

Konto do wpłat mBank:
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od nadania. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt.

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Amplituner stereo Yamaha R-N303D

 

Yamaha R-N303 to urządzenie, które obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi, pozwala korzystać z serwisów muzycznych (takich jak Spotify, Tidal czy Deezer), radia internetowego, a także odtwarzać pliki z komputera i serwera NAS. MusicCast R-N303D przystosowany jest do współpracy z nowoczesnymi źródłami, w tym odtwarzaczami Blu-ray i telewizorami, a także umożliwia odbiór cyfrowego radia (DAB+). Miłośników najwyższej jakości dźwięku ucieszy obsługa plików wysokiej rozdzielczości.

Yamaha R-N303D amplituner stereo

Jakość Hi-Fi dla całej Twojej muzyki

Yamaha R-N303D jest amplitunerem, dzięki któremu uzyskasz strumieniowe usługi muzyczne, muzykę ze smartfona, dźwięk z sieci oraz muzykę, której słuchasz każdego dnia.

 

DAB i DAB + to formaty Digital Audio Broadcasting, które oferują duży wybór stacji radiowych o wysokiej jakości dźwięku. Inne korzyści obejmują automatyczne dostrajanie do dostępnych stacji z listą do wyboru oraz wyświetlanie informacji, takich jak nazwa stacji. Można zaprogramować 40 stacji DAB / DAB +.

 

Zaawansowane obwody, potężny dźwięk

Każde urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości wzmacniacz o dużej mocy, z pojedynczą konfiguracją przeciwsobną i dyskretną, która zapewnia maksymalną moc wyjściową 140 watów / kanał (8 Ω). Jego konstrukcja o niskiej impedancji minimalizuje długości ścieżek sygnału audio, a umieszczenie zasilacza w pobliżu wzmacniacza eliminuje straty energii, zapewnia doskonałą sterowność dla optymalnej reprodukcji dźwięku ze wszystkimi rodzajami głośników, zapewniając wyjątkowo dynamiczny, ekscytujący dźwięk.

 

Yamaha R-N303D inside black

 

Twoja muzyka wszędzie

MusicCast wykorzystuje wysokowydajną sieć bezprzewodową do dostarczania muzyki i przyjemności słuchania. Może przesyłać strumieniowo cyfrową zawartość muzyczną ze smartfona, komputera lub serwera NAS do innych urządzeń MusicCast w domu. Może również udostępniać muzykę z urządzeń zewnętrznych, takich jak odtwarzacz CD lub telewizor podłączony do R-N303D. Treść audio ze smartfonów lub tabletów podłączonych przez Bluetooth® można również przesyłać strumieniowo do urządzeń MusicCast w wielu pokojach.

 

Yamaha R-N303D MusicCast amplituner

 

R-N303D jest wyposażony w funkcję Bluetooth®, aby umożliwić łatwe bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfonów i innych urządzeń.

 

Dźwięk Hi-Fi w telewizorze

R-N303D jest wyposażony w cyfrowe wejście audio z zaciskami audio i koncentrycznymi. Optyczny służy do odbierania dźwięku z telewizora, a koncentryczny służy do odbierania dźwięku z odtwarzacza Blu-ray Disc ™. Dźwięk pozostaje w domenie cyfrowej, zapewniając czysty, nieskazitelny, dynamiczny dźwięk dla wszystkich źródeł rozrywki, od programów sportowych i innych po filmy i koncerty.

 

Yamaha R-N303D black back

 

Specyfikacja techniczna:

Moc wyjściowa: 2 x 140 W
Zakresy radiowe: DAB, FM, Radio internetowe
Wejścia analogowe: RCA
Wejścia cyfrowe: Coaxial, Optyczne
Wejście gramofonowe: Nie
Wyjścia: RCA
Wyjście słuchawkowe: Tak
Certyfikat DLNA: Tak
Radio internetowe: Tak
Bezprzewodowy streaming: AirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
Serwisy strumieniujące: Deezer, Napster, Pandora, qobuz, Spotify, Tidal
Tryb GAPLESS (bez pauz): Tak
Sterowanie aplikacją: Tak
WiFi: Tak
Odtwarzane formaty plików: AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24: Tak
Bluetooth: Tak
Tryb Pure Direct: Tak
Korekcja tonów: Tak
Pilot: Tak
Głośniki A/B: Tak
Wymiary (S x W x G) mm: 435 x 141 x 340
Waga kg: 7.2Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na darmowe raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.