Zapowiedź nowych subwooferów Rel

21-10-2022

REL ogłosił nowe pozycje w swojej linii subwooferów HT , które wydają się oferować raczej przystępne cenowo alternatywy dla konkurencji.

Subwoofery REL są szczególnie doskonałym uzupełnieniem systemów muzycznych 2.1, ale są również doskonałym dodatkiem do zestawu kina domowego.

 

HT/1003 MKII i HT/1205 MKII Różnice między subwooferami

 

 

Subwoofery HT/1003 MKII i HT/1205 MKII to zaktualizowane wersje poprzednich subwooferów REL. Ogólnie rzecz biorąc, niektóre ulepszenia obejmują:

  • Nowe wzmacniacze klasy D które zapewniają większy headroom. REL twierdzi, że HT/1003 MKII może grać dwa razy głośniej niż jego poprzednik, podczas gdy HT/1205 MKII może grać o 50% głośniej. 
  • Poprawki w komponentach użytych w konstrukcji sterownika CarbonGlass każdego okrętu podwodnego, w tym ulepszone zawieszenie.
  • Dodatkowe poprawki w obwodach pomocniczych, które ograniczają zniekształcenia i poprawiają klarowność odpowiedzi częstotliwościowej.
  • Poprawki w zewnętrznej konstrukcji obudowy, w tym nowe czarne wykończenie lakierem dla lepszej integracji z wystrojem pomieszczenia.  

 

https://www.audio-lubin.pl/rel-ht-1003-mkii-subwoofer.html

 

 

 

https://www.audio-lubin.pl/rel-ht-1205-mkii-subwoofer.html

 

 

 

 

Zapraszamy

Zapraszamy