Nowa linia urządzeń AV 8K Denona

03-10-2022

Kilka nowych amplitunerów i wzmacniaczy AV 8K właśnie pojawiło się w ofercie Denona. Wszystkie te komponenty nowej linii obsługują popularne formaty 3D, takie jak Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced i Auro 3D, wraz z Dolby Surround czy DTS:X.

Nowe urządzenia w portfolio firmy należą do serii A, X i S. W tej pierwszej znalazł się flagowy wzmacniacz - Denon AVC-A1H. Wyposażony w 15 kanałów wzmocnienia i najmocniejszy transformator Denona. Dzięki przyszłej aktualizacji oprogramowania A1H zyska funkcjonalność Dirac Live.

 

X-Series to już trzy modele:

• Denon AVC-X4800H: 9.4 kanałowy wzmacniacz AV o mocy 200 watów na kanał. Dzięki dziewięciu kanałom wzmocnienia i maksymalnie czterem niezależnym subwooferom, formatom Dolby Atmos i DTS:X jak i IMAX Enhanced oraz Auro 3D ma wypełnić duże pomieszczenia dźwiękiem o jakości kinowej. X4800 będzie obsługiwał funkcjonalność Dirac Live z przyszłą aktualizacją oprogramowania.

• Denon AVC-X3800H: to również 9.4 kanałowy wzmacniacz AV, oferujący moc 180 watów na kanał. Także ten model będzie obsługiwał funkcjonalność Dirac Live z przyszłą aktualizacją oprogramowania.

• Denon AVR-X2800H / Denon AVR-X2800H DAB: 7.2 kanałowy amplituner AV do średnich pomieszczeń, o mocy 95 watów na kanał. Denon AVR-X2800H. Wyróżnia się rozbudowaną łącznością HDMI 2.1 z trzema wejściami 8K, co przekłada się na obsługę wyższej rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania. Model DAB został dodatkowo wyposażony w radio cyfrowe.

Denon AVR-S970H to z kolei przedstawiciel serii S. Oferując moc 145 watów na kanał, 7.2 kanałowy amplituner AV udostępnia trzy wejścia 8K, co co zapewnia lepszą łączność HDMI 2.1 i umożliwia obsługę wyższej rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania.

 

 

Więcej informacji o produktach pod linkiem:

https://www.audio-lubin.pl/group/nowe-produkty-denon

Zapraszamy